Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Lëkura rinore

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Lëkura rinore    Sat Feb 11, 2012 8:49 pm

Pa marrë parasysh moshën tuaj, mund të arrini të dukeni dhjetë vjet më e re vetëm nëse aplikoni një grim adekuat.

Dick Page, drejtor artistik i kompanisë “Shiseido The Makeup”, ka shtuar shkëlqimin dhe rininë e lëkurës duke vënë një krem ngjyrë rozë në lëkurë, duke u përqendruar në faqe.

“Ky krem merr dritën dhe shton një transparencë kalimtare”, thotë Page. Në vend që ta qitni pudrën në tërë fytyrën, vëreni pudrën e tejdukshme vetëm në ballë dhe mjekër. Lëreni pjesën tjetër të lëkurës që të shkëlqejë lirshëm. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Lëkura rinore
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Te ndryshme :: Moda & Estetika-
Kërce tek: