Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 prezantimi ime

Shko poshtë 
AutoriMesazh
donaaa
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
donaaa

<b>Postime</b> Postime : 6

MesazhTitulli: prezantimi ime   Sun Feb 26, 2012 9:09 pm

pershendetje jam Liridona...vije nga Gjilan doja qe dhe une te jem pjese e kesaj faqe..tani jam rruges per doktoresh uroj qe ne te ardhmen te jem dhe une pjese e shoqeris se doktoerve...shpresoj tja kaloj mire me ju dhe te me ndihmoni me leximet qe do bej ktu ...faleminderit nga ju ...:d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.Delfina
WebMaster
WebMaster
dr.Delfina

<b>Postime</b> Postime : 1077

MesazhTitulli: Re: prezantimi ime   Mon Feb 27, 2012 10:18 am

Pershendetje dhe per ju Liridona ,mire se erdhe ne forumin tonë, besoj që do kalojm mirë së bashku. Suksese...

_______________________
E kaluara mund të harrohet,por jo të fshihet.Prandaj kujdes cka bëni me të tashmen....!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.com
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Re: prezantimi ime   Mon Feb 27, 2012 1:55 pm

Mir se erdhe donaa
Kalo mir me ne

Me Respekt Staffi M-G

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
donaaa
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
donaaa

<b>Postime</b> Postime : 6

MesazhTitulli: Re: prezantimi ime   Mon Feb 27, 2012 11:34 pm

Faleminderit per mirekpritjen tuaj..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.Dugi™
WebMaster
WebMaster
dr.Dugi™

<b>Postime</b> Postime : 574

MesazhTitulli: Re: prezantimi ime   Sat Mar 03, 2012 11:35 am

Mire se erdhe ne mesin tone kalo mire me ne.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://mjeksia-grup.albanianforum.net
hana92
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
hana92

<b>Postime</b> Postime : 5

MesazhTitulli: Re: prezantimi ime   Sat Mar 03, 2012 4:50 pm

Pershendetje ju pergezoj per kete faqe,uroj te kem dobi dhe te jem e dobishme ketu:)Gjithe te mirat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Re: prezantimi ime   Sat Mar 03, 2012 8:03 pm

Falminderit hana92
Mir se erdhe
Kalo mir me ne

Me Respekt Staffi M-G

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: prezantimi ime   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
prezantimi ime
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Llafeve :: Perzantimet e Anëtarëve-
Kërce tek: