Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 hi mjeksia group

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rrugetimi
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
rrugetimi

<b>Postime</b> Postime : 1

MesazhTitulli: hi mjeksia group   Thu Mar 08, 2012 3:31 pm

pershendetje te gjithve ju qe kontribuoni ne humanizem cka eshte mjeksia nje nder to
dhe qe kerkon njerez me profesionalizem jo si disa qe pseudoquhen "doktorra" sepse trupi njeriut s`echte dicka qe mund te luhet me te
pun te mbare...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Re: hi mjeksia group   Thu Mar 08, 2012 4:24 pm

Mir se erdhe rrugetimi

Kalo mir me ne
Me respekt Staffi i M-G

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
dr.Dugi™
WebMaster
WebMaster
dr.Dugi™

<b>Postime</b> Postime : 574

MesazhTitulli: Re: hi mjeksia group   Fri Mar 09, 2012 5:46 pm

Kalo mire me ne.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://mjeksia-grup.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: hi mjeksia group   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
hi mjeksia group
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Llafeve :: Perzantimet e Anëtarëve-
Kërce tek: