Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.forumotion.comMjeksia-Grup


Share | 
 

 Ndihma e pare tek lendimet abdominale

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.Dugi™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 574

MesazhTitulli: Ndihma e pare tek lendimet abdominale    Fri Jun 01, 2012 9:46 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://mjeksia-grup.albanianforum.net
marinela
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2

MesazhTitulli: Re: Ndihma e pare tek lendimet abdominale    Tue Jan 22, 2013 3:18 pm

Peshendetje, jam e re ne kete faqe dhe nuk di si funksionon. doja te pyesja se si mund ti lexoj publikimet e te tjereve sepse nuk me hapen? duhet plotesuar ndonje kushtne varesi te publikimeve te mia? faleminderit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ndihma e pare tek lendimet abdominale
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup ::   Kendi i Forumit  :: Kendi i Vizitorve-
Kërce tek: