Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin Empty
MesazhTitulli: Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin   Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin I_icon_minitimeTue May 11, 2010 7:34 pm

Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin

Francesco Totti vazhdon të këmbëngulë se ai nuk e ka ofenduar Mario Balotellin në mënyrë racore, pas goditjes së qëllimshme në këmbën e sulmuesit të Interit gjatë finales së Coppa Italia.
“Po, unë bëra një gabim, por unë isha i provokuar. Kurrë nuk e kam quajtur zezak edhe pse e kam quajtur m...”.

“Ai më provokoi mua, duke më thënë ‘gjysh i harxhuar’”, ka thënë Totti për Diva e Donna.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
Brendi_BVB
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
Brendi_BVB


<b>Postime</b> Postime : 7

Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin Empty
MesazhTitulli: Re: Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin   Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin I_icon_minitimeTue May 11, 2010 7:45 pm

per Tottin kam mendu se asht lojtar fer i tipit te Raulit por ne at ndeshje e kuptova qe nuk është siq duket Francesco lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin Empty
MesazhTitulli: Re: Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin   Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin I_icon_minitimeTue May 11, 2010 8:27 pm

FRANQESCO osht Pis Njeri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
Vizitor
Vizitor
Anonymous



Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin Empty
MesazhTitulli: Re: Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin   Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin I_icon_minitimeWed May 12, 2010 11:29 am

Mos te ngutemi ku te dim se qfare i tha Baloteli kur e dim se ky i fundit u gjet ne kontinjer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin Empty
MesazhTitulli: Re: Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin   Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin I_icon_minitimeWed May 12, 2010 5:33 pm

kurr nuk u kon SpOrtIst totti Dug hehehhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
Sponsored content





Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin Empty
MesazhTitulli: Re: Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin   Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: