Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Pato: Allegri është i mirë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Pato: Allegri është i mirë Empty
MesazhTitulli: Pato: Allegri është i mirë   Pato: Allegri është i mirë I_icon_minitimeMon Jun 07, 2010 2:14 pm

Pato: Allegri është i mirë F.0606232231995_m
Massimiliano Allegri është favoriti kryesor për të marrë postin drejtues në pankinën e Milanit, ndërsa për Alexandre Paton kjo ide duket të jetë e mirë.
“Allegri prodhoi dy sezone të mrekullueshme me Cagliarin. Më pëlqen puna e tij me lojtarë të rinj. Nuk duhet ta harrojmë as Leonardon dhe gjithashtu edhe Tassoti ka qenë shërbyes i mirë i klubit”, theksoi Pato.

Ronaldinho ka deklaruar ditë më parë se ai nuk e ka në plan ta shikojë Botërorin, por i këtij mendimi nuk është Pato.

“Ronaldinho nuk do ta shikojë Botërorin me sa dëgjova, por unë do ta bëj të kundërtën, do të përkrah kombëtaren”, përfundoi Pato.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Pato: Allegri është i mirë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Allegri: Pato më i mirë se Balotelli
» Pato: Milani është shtëpia ime
» Allegri: Derbi nuk është vendimtar
» Zyrtare: Allegri është trajneri i ri i Milanit
» Pse është birra e mirë?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: