Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Valdano: Messi të mos e ketë zili Maradonan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Valdano: Messi të mos e ketë zili Maradonan Empty
MesazhTitulli: Valdano: Messi të mos e ketë zili Maradonan   Valdano: Messi të mos e ketë zili Maradonan I_icon_minitimeTue May 11, 2010 8:17 pm

Valdano: Messi të mos e ketë zili Maradonan

Drejtori sportiv i Real Madridit, Jorge Valdano, thotë se ylli i Barcelonës, Lionel Messi, nuk ka arsye për ta pasur zili Diego Maradonan para fillimit të Kampionatit Botëror.
Valdano ishte fitues i Kupës së Botës në viti 1986 me Argjentinën, së bashku me Maradonan, ndërsa ai është i bindur se Messi mund të rigjejë formën më të mirë në kombëtare, gjatë Botërorit të këtij viti.

“Messi sot është njëri prej futbollistëve më të mirë në botë, ashtu siç ishte Maradona në të kaluarën. Messi ka një dekadë kohë për të dëshmuar aftësitë e tij dhe për të zënë një vend në historinë e futbollit”.



“Messi tashmë ka shënuar numrin më të madh të golave për Barcelonën, ku çdo ditë e më tepër po lëviz më lirshëm, duke marrë topin me frekuencë të lartë, ndërsa kjo mund të ndodhë edhe në Botërorin e këtij viti. Tani për tani, ai nuk ka arsye që ta ketë zili Maradonan apo këdo tjetër”, potencoi ValdanoValdano: Messi të mos e ketë zili Maradonan F.0511191105910_m
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Valdano: Messi të mos e ketë zili Maradonan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Messi e Mourinho, më të paguarit
» Valdano lëvdon Ronaldon
» Valdano: Jam sqaruar me Mourinhon
» Valdano: Ronaldo është bekim për Realin
»  Valdano: Benzema po bëhet gjithnjë e më i mirë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: