Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Benzema: Nuk kam dështuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Benzema: Nuk kam dështuar Empty
MesazhTitulli: Benzema: Nuk kam dështuar   Benzema: Nuk kam dështuar I_icon_minitimeTue May 11, 2010 8:35 pm

Benzema: Nuk kam dështuar

Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema, ka thënë në një intervistë për Marca, se ai nuk e konsideron zhgënjim sezonin e parë në fanellën e Real Madridit.
“Unë nuk e konsideroj sezonin tim të parë si zhgënjim. E kundërta, kam fituar përvojën e duhur sepse jam në një klub të madh”.

“Unë kam pasur një fillim shumë të mirë të sezonit, por nuk pata fatin të jem vendimtar në dy ose tri ndeshje. Për më shumë, kam qenë i lënduar dhe ka qenë e vështirë të luaj, por jam shumë i lumtur të kem shënuar, pasi që ndjehem më mirë”, tha Benzema duke shtuar se ai nuk preferon të flasë thashetheme, por të luajë futbollBenzema: Nuk kam dështuar F.0511223350977_m
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Benzema: Nuk kam dështuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
»  Valdano: Benzema po bëhet gjithnjë e më i mirë
» Mourinho: Benzema, më pak gola se Ramos dhe Carvalho
»  Redknapp mohon interesimin për Benzema
» Benzema shkëlqen, Milani zhgënjen
» Benzema mungon në listën provizore të Francës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: