Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Zidane: Më mirë Pellegrini, se Mourinho

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Zidane: Më mirë Pellegrini, se Mourinho Empty
MesazhTitulli: Zidane: Më mirë Pellegrini, se Mourinho   Zidane: Më mirë Pellegrini, se Mourinho I_icon_minitimeTue May 11, 2010 8:56 pm

Zidane: Më mirë Pellegrini, se Mourinho

Legjenda dhe këshilltari aktual i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka thënë për të përditshmen spanjolle AS, se spekulimet e fundit rreth kalimit të Jose Mourinhos në Bernabeu nuk i pëlqejnë aspak, sepse ai e sheh Manuel Pellegrinin në pankinën e Realit.
“Unë tashmë i kam treguar presidentit atë që mendoj rreth situatës në pankinën tonë. Do të doja që Pellegrini të qëndronte, por unë jam këtu të këshilloj. Presidenti jep urdhrat dhe ai vendos. Do të shohim se çfarë vendime do të marrë ai”.

“Titulli? Është vërtet vështirë që Barcelona të dështojë, por shpresoj se do të dështojë. Të dyja ekipet kanë pasur një sezon të mrekullueshëm dhe janë pranë arritjes së 100 pikëve. Nuk mund të pritet më shumë nga Reali. Është turp që nuk mund ta fitojmë La Ligan, por para nesh gjendet një Barcelonë shumë e fortë”.

“Ka mbetur edhe një javë dhe gjithçka mund të ndodhë. Do të isha shumë i lumtur nëse ajo do të ndodhte”, përfundoi Zidane. 11.05.2010 Zidane: Më mirë Pellegrini, se Mourinho Zinedine-zidane
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Zidane: Më mirë Pellegrini, se Mourinho
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Carlos: Zidane, futbollisti më i mirë
» Ferguson: Mourinho më i mirë se Ancelotti
» Rosell: Mourinho do të pritet mirë
» Mourinho: Jam trajneri më i mirë në botë
» Mourinho: Serie A më ka bërë trajner më të mirë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: