Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Evropianët perëndimorë nuk i besojnë Facebookut

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Evropianët perëndimorë nuk i besojnë Facebookut Empty
MesazhTitulli: Evropianët perëndimorë nuk i besojnë Facebookut   Evropianët perëndimorë nuk i besojnë Facebookut I_icon_minitimeSun Jun 13, 2010 2:21 pm

Evropianët perëndimorë nuk i besojnë Facebookut F.0610102907809_m

Përdoruesit e rrjeteve sociale në internet, kryesisht ata që vijnë nga Evropa Perëndimore kanë gjithnjë e më pak besim, krahasuar me ata të Azisë, Amerikës Veriore, ose Evropës Lindore, ka bërë të ditur agjencia belge për hulumtime, InSites Consulting.
Hulumtimi i kësaj agjencie ka qenë më së shumti i orientuar kah Facebook, të cilin e përdorin më shumë se gjysma e përdoruesve të internetit. Në Evropën Jugore, besimi se Facebook nuk do t’i zbulojë të dhënat personale tek palët e treta arrin në 47 për qind, ndërsa në pjesën perëndimore të kontinentit, kjo shifër arri vetëm në 44 për qind.

Më së shumti besim në Facebook kanë përdoruesit nga Azia, ndërsa gjithashtu bëhet e ditur se popullariteti më i shpejtë i kësaj faqeje është arritur, pikërisht në këto vende.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Evropianët perëndimorë nuk i besojnë Facebookut
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Serbët e veriut (s') i besojnë Beogradit
» Serbët e veriut nuk i besojnë Tadicit
» MySpace dorëzohet para Facebookut
» Pakistani filloi versionin e vet të Facebookut
» 1500 anëtarë të Facebookut e shndërruan festën në kaos

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Teknologjia-
Kërce tek: