Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Wenger shpreson Anglia ta fitojë Botërorin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Wenger shpreson Anglia ta fitojë Botërorin Empty
MesazhTitulli: Wenger shpreson Anglia ta fitojë Botërorin   Wenger shpreson Anglia ta fitojë Botërorin I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 12:40 pm

Wenger shpreson Anglia ta fitojë Botërorin F.0614121953788_m

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, thotë se ai shpreson që kombëtarja angleze ta fitojë Kupën Botërore.
Wenger po ashtu është në Afrikën e Jugut, por kësaj here në cilësinë e komentuesit televiziv.

“Jam këtu për të komentuar për Francën, por po ashtu e përkrahi Anglinë pasi kam punuar atje një kohë të gjatë dhe mendoj se Anglia ka nevojë për sukses”.

“Jam tifoz dhe kur e shoh një ndeshje, ekipi që ka prirjen më pozitive, që është më bujar në shpirt, fiton përkrahjen time. Për ekipet që janë negative, gjithmonë jam ca ngurrues”, ka thënë Wenger.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Wenger shpreson Anglia ta fitojë Botërorin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: