Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 5 faqet më të mira, për eksplorimin e qyteteve të botës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

5 faqet më të mira, për eksplorimin e qyteteve të botës Empty
MesazhTitulli: 5 faqet më të mira, për eksplorimin e qyteteve të botës   5 faqet më të mira, për eksplorimin e qyteteve të botës I_icon_minitimeTue Jun 15, 2010 9:22 am

5 faqet më të mira, për eksplorimin e qyteteve të botës F.0614093615346_m

Kur Google pati lansuar shërbimin e saj panoramik në vitin 2007, ishte kompania e parë e cila u mundësonte qytetarëve të eksplorojnë dhe të shikojnë në detaje rrugë dhe sheshe nga vende të ndryshme të botës, nga kompjuteri i tyre.
Tani, situata është pak më ndryshe. Google Street View tani ka edhe disa rivalë, të tillë si “Streetside” të cilin e ofron kompania Microsoft përmes BingMaps, apo edhe rivali tjetër, MapQuest 360 View. Në vendet tjera të botës, faqet tjera rivale me Street View ofrojnë harta me fotografi, për pjesë të caktuara të globit, madje disa prej tyre mbulojnë shumicën e asaj që është në shërbimin e Google.

Së fundmi, në disa faqe të njohura të internetit janë shfaqur pesë faqet më të mira në botë, të cilat ofrojnë pamje të shumta nga qytetet si Mynihu, Mae Hong Son, Moska apo Miskolc. Prandaj, relaksohuni dhe filloni turneun tuaj nëpër botë, nga karrigia juaj e kompjuterit, duke shfletuar ndonjërën nga faqet e mëposhtme. / Telegrafi

1. City8
2. NORC
3. MapJack
4. SightWalk
5. Yandex
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
5 faqet më të mira, për eksplorimin e qyteteve të botës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Teknologjia-
Kërce tek: