Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Vieira: Domenech, një amator pa klas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Vieira: Domenech, një amator pa klas Empty
MesazhTitulli: Vieira: Domenech, një amator pa klas   Vieira: Domenech, një amator pa klas I_icon_minitimeThu May 13, 2010 8:20 am

Mesfushori francez, Patrick Vieira, nuk kishte fjalë të mira për përzgjedhësin francez, Raymond Domenech, pasi që ky i fundit e ka lënë në shtëpi Vierian, përkundër përvojës së tij të madhe në fanellën e kombëtares franceze.
“Përderisa kombëtarja ka kriteret e veta, unë e pranoj këtë vendim pa kurrfarë problemi. Sidoqoftë, unë nuk kam marrë një telefonatë nga ai qe gjashtë muaj, përkundër faktit se kam pasur marrëdhënie të mira me të edhe kur ai ishte në telashe. Duke parë numrin e paraqitjeve të mia (107) dhe vitet e kaluara në kombëtaren franceze, unë do të doja më shumë respekt, një telefonatë”.

“Tani e kam mbyllur kapitullin e kombëtares franceze. Unë do të preferoja që ai të më thoshte: ‘Ti nuk e ke më nivelin e duhur dhe ka lojtarë më të rinj që luajnë më mirë se ti’. Mourinho e bëri këtë tek Interi dhe unë e pranova”.

“Ta zbuloja këtë në momentin e fundit, para televizorit, kjo lloj mosmençurie, mungesë e klasit, amatorizmi, janë gjërat që më prekën më shumë. Por, kjo nuk do të fshijë kujtimet e momenteve të bukura që i kalova në fanellën franceze. A do ta përfundoj karrierën? Jo. Unë jam i sigurt se nuk do ta përfundoj karrierën”, deklaroi Vieria për Canal +Vieira: Domenech, një amator pa klas F.0513002926628_m
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Vieira: Domenech, një amator pa klas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Domenech: Merituam më shumë
» Domenech kritikon Anelkan për mungesë edukate

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: