Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Nuk ka pushim për Messin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Nuk ka pushim për Messin Empty
MesazhTitulli: Nuk ka pushim për Messin   Nuk ka pushim për Messin I_icon_minitimeTue Jun 22, 2010 7:01 am

Nuk ka pushim për Messin
Diego Maradona ka konfirmuar edhe njëherë se Lionel Messi nuk do të pushohet në takimin ‘formal’ ndaj Greqisë, duke vënë edhe njëherë në theks të veçantë rëndësinë që ka ai në lojën e Argjentinës, si futbollisti më i mirë në botë.
“Natyrisht, ne kemi dashur t’i japim pushim Lionel Messit në stërvitje, por ai do të luajë. Ai gjithnjë dëshiron të luajë, por unë kam menduar t’i jap një pushim. Megjithatë, nëse keni një lojtar si Messi, që është më i miri në botë, unë mendoj se është përbuzje të mos u japim njerëzve kënaqësinë e të shikuarit një futbollist të tillë”..Nuk ka pushim për Messin F.0621223648921_m

“Nëse Messi nuk po luan mirë, atëherë lejojeni të vazhdojë luajë kështu keq, sepse unë jam jashtëzakonisht i kënaqur me paraqitjet e tij. Ai po hyn në fushë për t’i ndihmuar ekipit. Leo ndihmon në definimin e ndeshjes dhe krijon raste për lojtarët tjerë”, tha Maradona
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Nuk ka pushim për Messin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: