Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Iniesta: Jam i gatshëm për javën e fundit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Iniesta: Jam i gatshëm për javën e fundit Empty
MesazhTitulli: Iniesta: Jam i gatshëm për javën e fundit   Iniesta: Jam i gatshëm për javën e fundit I_icon_minitimeThu May 13, 2010 6:12 pm

Andres Iniesta më në fund do t’i rikthehet Barcelonës në ndeshjen vendimtare ndaj Valladolidit këtë fundjavë.
Barcelona duhet patjetër të mposhtë Valladolidin nëse dëshiron të fitojë titullin, ndërsa Valladolidi po lufton për mbijetesë. Çdo rezultat tjetër pos fitores, do të thoshte se Reali është kampion i Spanjës (nëse fiton ndaj Malagas), kurse rikthimi i Iniestas vjen në momentin e duhur.

“Shpresoj të luaj të dielën. Unë jam kënaqur me bashkëlojtarët këtë sezon, ndërsa tani jemi në fund dhe duhet të konsolidohemi për ta ngritur titullin”, ka thënë Iniesta.Iniesta: Jam i gatshëm për javën e fundit F.0513174933443_m
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Iniesta: Jam i gatshëm për javën e fundit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Iniesta: Një ditë, unë trajner i Barcës
» Iniesta: Mezi pres ta festoj titullin
» Iniesta: Euro 2008, vetëm një kujtim i bukur
» Barca prezanton Villan javën e ardhshme?
» Arrestimet pritet të nisin javën e ardhshme

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: