Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Pershendeje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arta
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
Arta

<b>Postime</b> Postime : 4

MesazhTitulli: Pershendeje   Sun Oct 03, 2010 3:35 pm

Jam nje femer,nje nene,nje grua e moshes 31 vjeqare qe jam duke vuajtur qe prej dy muajsh nga semundja e kancerit te gjirit.Duke kerkuar keshtu ne internet shkrime e rekomandime per kete semundje,ndesha ne kete web faqe dhe u regjistrova.Ju pershendes te gjitheve dhe kisha pas deshire qe kush ben nder nga ju te me shkruaj se cilat ushqime jane te preferueshme per te luftuar kete semundje te rende qe ka kapluar shpirtin tim ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BeLti
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
BeLti

<b>Postime</b> Postime : 1065

MesazhTitulli: Re: Pershendeje   Sun Oct 03, 2010 3:38 pm

Mire se erdhe e nderuar ARTA.. jeni e mirepritur kurdohere..

Per me shume informata rreth kancerit te gjirit dhe kancereve te tjera i ke ketu: http://mjeksia-grup.albanianforum.net/semundja-e-kancerit-f24/

Respekt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Re: Pershendeje   Sun Oct 03, 2010 4:01 pm

Mir se erdhe :)

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
dr.Dugi™
WebMaster
WebMaster
dr.Dugi™

<b>Postime</b> Postime : 574

MesazhTitulli: Re: Pershendeje   Sun Oct 03, 2010 4:12 pm

Arta nje pjes te dhimbjes suaj ndajm dhe ne qe nga momenti qe ju na treguat per hallin tuaj. Sigurisht ju jeni kontrolluar nga specialisti i kesaj lemie dhe ju ka then qe qfare duhet te perdorni e qfar jo. Dhe ne do mundohemi te ju ndihmojm me shkrimet qe i gjejm apo posedojm, pergjegjesi nuk mbajm per asgje.

Me rrespekt dr.Dugi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://mjeksia-grup.albanianforum.net
Arta
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
Arta

<b>Postime</b> Postime : 4

MesazhTitulli: Re: Pershendeje   Sun Oct 03, 2010 5:12 pm

Faleminderit Belti dhe Dr.Dugi .
Po sigurisht se une jam konsultuar me shume specialiste evropian por njeriu prej hallit kerkon gjithnje edhe nga ndokush tjeter diqka qe se paku te me lehtesoj pak kete dhimbje.Une nuk kerkoj pergjegjesi nga ju veq se me duhen shkrime e rekomandime sa me teper. Pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BeLti
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
BeLti

<b>Postime</b> Postime : 1065

MesazhTitulli: Re: Pershendeje   Sun Oct 03, 2010 6:00 pm

Po pra te gjitha i ke aty.. dhe do postojme edhe te reja.. Pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Leta
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
avatar

<b>Postime</b> Postime : 172

MesazhTitulli: Re: Pershendeje   Tue Oct 05, 2010 1:10 pm

Mire se erdhe Arta!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendeje   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendeje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Llafeve :: Perzantimet e Anëtarëve-
Kërce tek: