Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Pershendetje nga Iliriana

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Pershendetje nga Iliriana   Sun Oct 24, 2010 6:18 pm

ppeeershendetje luledashuriee Tunngggg Puthjeeee Ju pershendes gjithe antaret e forumit mjeksia Puthjeeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.Dugi™
WebMaster
WebMaster
dr.Dugi™

<b>Postime</b> Postime : 574

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Iliriana   Sun Oct 24, 2010 6:26 pm

Kalo mire me ne iliriana, kemi nderin qe je pjes e forumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://mjeksia-grup.albanianforum.net
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Iliriana   Sun Oct 24, 2010 6:44 pm

dr.Dugi shkruajti:
Kalo mire me ne iliriana, kemi nderin qe je pjes e forumit
Falimnderit Dr Dugi jam une ajo qe kam kenaqesine qe jam pjese e ketij forumi besoj se do kalojme mire se bashku luledashuriee Peace
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lolita
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
lolita

<b>Postime</b> Postime : 43

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Iliriana   Tue Oct 26, 2010 6:18 pm

mir se erdhe iliriana Tunngggg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Iliriana   Tue Oct 26, 2010 6:20 pm

Mire ju kam gjetur Lolita besoj se do kalojme mire se bashku ppeeershendetje Tunngggg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lolita
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
lolita

<b>Postime</b> Postime : 43

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Iliriana   Tue Oct 26, 2010 6:24 pm

jam es igurt qe do ja kalosh kendshem ne kete forum bukuroshe :cool:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Iliriana   Tue Oct 26, 2010 6:26 pm

lolita shkruajti:
jam es igurt qe do ja kalosh kendshem ne kete forum bukuroshe :cool:
Pse jo nese gjithe postojme ,flasim ,debatojme do kenaqemi dhe ,do mesojme prej njeri-tjetrit Luleee per tyy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lolita
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
lolita

<b>Postime</b> Postime : 43

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Iliriana   Tue Oct 26, 2010 6:28 pm

jam plotesisht dakort me ty Luleee per tyy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Iliriana   Tue Oct 26, 2010 6:29 pm

Epo lutem dhe ti paske ardhur mbas meje ne forum Lolita si po kalon ppeeershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lolita
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
lolita

<b>Postime</b> Postime : 43

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Iliriana   Tue Oct 26, 2010 6:32 pm

shm mir flm po ju si kaloni :fff:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Iliriana   Tue Oct 26, 2010 6:33 pm

lolita shkruajti:
shm mir flm po ju si kaloni :fff:
shume bukur dhe numri i antareve po rritet qdo dite :cool:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lolita
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
lolita

<b>Postime</b> Postime : 43

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Iliriana   Tue Oct 26, 2010 6:34 pm

me behet qejfi :bravo:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
DUA
Kontributor
Kontributor
DUA

<b>Postime</b> Postime : 1729

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Iliriana   Tue Nov 09, 2010 8:31 pm

Mireseerdhe...Kaloja bukur mes nesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Iliriana   Sun Dec 26, 2010 7:46 am

Falimnderit per mikepritje Dua uroj qe te kaloj mire me juve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Iliriana   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje nga Iliriana
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Llafeve :: Perzantimet e Anëtarëve-
Kërce tek: