Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 pershendetje nga Fahriu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FAHRI
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
FAHRI

<b>Postime</b> Postime : 2

MesazhTitulli: pershendetje nga Fahriu   Sun Oct 31, 2010 12:06 pm

pershendetje miq te nderuar te ketij forumi Une jam Fahri Berisha nga Peja
Jam student i vitit te dyte ne mjekesi -drejtimi mjekesi e pergjithshme ,me te vertet jam i nderuar qe jam ne mesin tuaj shpresoj se do te mundohemi ti ndihmojme njeri tjetrit sado pak ,per çdo gje qe mund te ju ndihmoje une ju lutem te me drejtoheni mua dhe une do te mundohem te ju ndihmoje
Me respekt st.Fahri Berisha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga Fahriu   Sun Oct 31, 2010 12:12 pm

Mir se na erdhe Fahri besoj se do kalosh mire ne forumin mjeksia-grup dhe do na duhet ndihma juaj .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BeLti
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
BeLti

<b>Postime</b> Postime : 1065

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga Fahriu   Sun Oct 31, 2010 12:26 pm

Mire se ke ardh Fahri, qaste te kendshme ketu ne mesin e keti forumi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FAHRI
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
FAHRI

<b>Postime</b> Postime : 2

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga Fahriu   Sun Oct 31, 2010 12:36 pm

faliminderit mire se ju gjeta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aLbinna
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
aLbinna

<b>Postime</b> Postime : 40

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga Fahriu   Sun Oct 31, 2010 10:49 pm

PERSHENDETJE!
MIRE SE KE ARDHE!


KALO MIRE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.Dugi™
WebMaster
WebMaster
dr.Dugi™

<b>Postime</b> Postime : 574

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga Fahriu   Wed Nov 03, 2010 8:31 pm

Kalo mire me ne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://mjeksia-grup.albanianforum.net
DUA
Kontributor
Kontributor
DUA

<b>Postime</b> Postime : 1729

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga Fahriu   Tue Nov 09, 2010 8:30 pm

Mireseerdhe...Kaloja bukur mes nesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje nga Fahriu   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershendetje nga Fahriu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Llafeve :: Perzantimet e Anëtarëve-
Kërce tek: