Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Mourinho: Kam edhe 15 vite karrierë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Mourinho: Kam edhe 15 vite karrierë Empty
MesazhTitulli: Mourinho: Kam edhe 15 vite karrierë   Mourinho: Kam edhe 15 vite karrierë I_icon_minitimeMon Nov 01, 2010 2:15 pm

Mourinho: Kam edhe 15 vite karrierë F.1101124151281_m
Menaxheri i Real Madridit, Jose Mourinho, thotë se ka edhe shumë gjëra që ai dëshiron t’i arrijë me futboll dhe se nuk e ka në plan të heqë dorë në një të ardhme të shpejtë.
“Ende kam edhe 10 ose 15 vite të mbetura në menaxhimin e futbollit. Në mënyrë të natyrshme dita do të vijë kur rrethanat e mia do të ndryshojnë dhe unë do të dua të jetoj një jetë më të qetë”.

“Por kjo nuk është diçka të cilën unë do ta marr në konsideratë edhe për shumë kohë”, ka thënë Mourinho.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mourinho: Kam edhe 15 vite karrierë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: