Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Modric: Nuk jam lojtar i Barcelonës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Modric: Nuk jam lojtar i Barcelonës Empty
MesazhTitulli: Modric: Nuk jam lojtar i Barcelonës   Modric: Nuk jam lojtar i Barcelonës I_icon_minitimeFri Nov 05, 2010 5:51 am

Modric: Nuk jam lojtar i Barcelonës F.1104194529963_m
Luca Modric
Mesfushori i Tottenhamit, Luca Modric, ka mohuar kategorikisht spekulimet qe e lidhnin atë me një kalim te Barcelona.
“Unë te Barcelona? Po, unë vërtet shpresoj që ajo të ndodh, por vetëm si lojtar i Tottenhamit. Le të jemi seriozë. Këto mund të quhen spekulime të veçanta, por nuk e di nëse vërtet dikush ka nevojë për to. A janë ato qesharake? Po, ato janë qesharake për mua”.

“Por natyrisht, është gjithnjë mirë të shohësh emrin tënd të lidhet me një klub si Barcelona, por duhet të qëndroj me këmbë në tokë. Në fund të ditës është vetëm një spekulim. Në fillim ishte Chelsea, më pas Interi, Manchester United dhe tani Barcelona. Por, e vetmja e vërtet është që unë së fundmi kam nënshkruar kontratë me Tottenhamin”, ka thënë Modric.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Modric: Nuk jam lojtar i Barcelonës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xavi: Fabregas lojtar i Barcelonës
» Zyrtare: David Villa lojtar i Barcelonës
» Reali, 100 milionë për Bale dhe Modric?
» Sandro Rosell presidenti i ri i Barcelonës
» Mbetet distanca ndërmjet Realit e Barcelonës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: