Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 De Rossi: Përgëzime Interit!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

De Rossi: Përgëzime Interit! Empty
MesazhTitulli: De Rossi: Përgëzime Interit!   De Rossi: Përgëzime Interit! I_icon_minitimeMon May 17, 2010 5:51 pm

Daniele De Rossi që është dhe pretendent për golin më të bukur të sezonit të shënuar ndaj Chievos, përgëzoi Interin për titullin e Serie A, ndërsa u shpreh të jetë krenar me ekipin e tij.De Rossi: Përgëzime Interit! F.0517085823357_m

“Ne u kemi shkaktuar atyre mjaft telashe. Komplimente kampionit të ri, Inter. Ata ishin të paprekshëm, por ne i kemi ndjekur deri sot (e diel). Shpresojmë se me këtë skuadër që kemi, do të mbetemi të fortë dhe herët apo vonë do ta fitojmë Scudetton. Ndoshta, nëse nuk do të kishin shkuar aq larg në Ligën e Kampionëve, ata do ta fitonin titullin më herët”.

“E ngushëllova Francesco Tottin në fund të ndeshjes si të gjithë të tjerët. Nuk është e drejtë të themi se ne romakët jemi më të përulurit në krahasim me të tjerët, sepse unë pashë njerëz me kilometra larg duke qarë. Jam krenar për bashkëlojtarët e mi”, deklaroi De Rossi për Rai Sport.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
De Rossi: Përgëzime Interit!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: