Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

  Moratti: Benitez nuk do të shkarkohet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

 	  Moratti: Benitez nuk do të shkarkohet Empty
MesazhTitulli: Moratti: Benitez nuk do të shkarkohet    	  Moratti: Benitez nuk do të shkarkohet I_icon_minitimeThu Nov 18, 2010 6:59 am

Massimo Moratti ka konfirmuar se trajneri Rafa Benitez do të mbetet i paprekshëm edhe për një kohë të caktuar, pasi që eprori Nerazzur është i bindur se tekniku spanjoll mund ta rikthejë skuadrën në binarë.
“Nuk do të ketë situata traumatike. Unë kam besim të madh në Rafa Benitezin dhe ky projekt do të vazhdojë”, theksoi Moratti.

Benitez ka rënë nën lupën e mediave italiane pas humbjes katastrofale nga Milani në derbi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Moratti: Benitez nuk do të shkarkohet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Moratti: Benitez garanton të ardhmen
» Moratti: Benitez trajner i Interit
» Moratti JO rikthimit të Mancinit
»  Moratti: Ky nuk është Interi im!
» Moratti: Do ta fitojmë titullin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: