Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Marcelo: Është vështirë të ndalësh Llorenten

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Marcelo: Është vështirë të ndalësh Llorenten   Empty
MesazhTitulli: Marcelo: Është vështirë të ndalësh Llorenten    Marcelo: Është vështirë të ndalësh Llorenten   I_icon_minitimeSat Nov 20, 2010 8:19 am

Marcelo: Është vështirë të ndalësh Llorenten   F.1119180551577_m

Mbrojtësi i Real Madridit, Marcelo, e di mjaft mirë çfarë do ta presë në ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos, për shkak të sulmuesit fantastik Fernando Llorente.
“Unë mendoj se Athletic Bilbao është skuadër e mirë. Unë luajta ndaj Llorentes disa herë dhe e kam pasur të vështirë ta ndal. Por, mbrojtja e Real Madridit është shumë e mirë dhe ne po bëjmë punë të mirë”.

“Reali gjithnjë është favorit në këto ndeshje dhe është mirë të mos mendojmë për disfatë. Unë dua të fitoj më shumë tituj këtu, unë dua ta fitoj Ligën e Kampionëve dhe ka shumë gjëra tjera të cilat dua t’i arrij me punë të madhe. Unë dua të qëndroj me këtë ekip deri në vdekje”, u shpreh Marcelo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Marcelo: Është vështirë të ndalësh Llorenten
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: