Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 pershendetje.. jam

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lendita
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
lendita

<b>Postime</b> Postime : 46

MesazhTitulli: pershendetje.. jam   Sun Nov 28, 2010 2:14 pm

jam lendita.. ju pershendes tung vi nga zvicrra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.Dugi™
WebMaster
WebMaster
dr.Dugi™

<b>Postime</b> Postime : 574

MesazhTitulli: Re: pershendetje.. jam   Mon Nov 29, 2010 7:03 pm

Mire se erdhe kalo mire me ne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://mjeksia-grup.albanianforum.net
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Re: pershendetje.. jam   Tue Nov 30, 2010 6:30 pm

mir se na ke ardhe lendita kalo mire ne forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kushtrimi
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
Kushtrimi

<b>Postime</b> Postime : 253

MesazhTitulli: Re: pershendetje.. jam   Tue Nov 30, 2010 10:22 pm

mir se ke ardh lendita ne mesin ton Luleee per tyy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
artila
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
artila

<b>Postime</b> Postime : 1

MesazhTitulli: Re: pershendetje.. jam   Sun Dec 12, 2010 8:39 pm

pershendetje jam ARTILA vije nga BERATI

shpresoj qe t'ia kaloj mir mes jush

ciao
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Re: pershendetje.. jam   Mon Dec 13, 2010 7:22 am

Mire se erdhe ARTILA

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Re: pershendetje.. jam   Sun Dec 26, 2010 7:51 am

mir se keni ardhe sepse shof dy prezantime ktu po
uroj mirseardhje te gjitheve vetem kaloni mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaaa
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
donaaa

<b>Postime</b> Postime : 6

MesazhTitulli: Prezantimi ime   Sun Apr 10, 2011 5:24 pm

Pershendetje gjithve, jam Liridona nga Gjilani, shpresoj qe te kaloj sa me mire ne kete forum dhe ju pergezoj per kete ide kaq te mire..flm ja kalofshim sa me mire se bashku dhe shpresoj qe te kem diqka per tju ndihmuar juve ......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Re: pershendetje.. jam   Sun Apr 10, 2011 8:22 pm

donaaa shkruajti:
Pershendetje gjithve, jam Liridona nga Gjilani, shpresoj qe te kaloj sa me mire ne kete forum dhe ju pergezoj per kete ide kaq te mire..flm ja kalofshim sa me mire se bashku dhe shpresoj qe te kem diqka per tju ndihmuar juve ......


Mir se erdhe Liridona
kalo mir me ne :)

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
dr.Dugi™
WebMaster
WebMaster
dr.Dugi™

<b>Postime</b> Postime : 574

MesazhTitulli: Re: pershendetje.. jam   Mon Apr 11, 2011 3:37 pm

Kalo mire me ne, e presim kontributin tend
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://mjeksia-grup.albanianforum.net
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Re: pershendetje.. jam   Tue Apr 12, 2011 5:51 am

donaaa shkruajti:
Pershendetje gjithve, jam Liridona nga Gjilani, shpresoj qe te kaloj sa me mire ne kete forum dhe ju pergezoj per kete ide kaq te mire..flm ja kalofshim sa me mire se bashku dhe shpresoj qe te kem diqka per tju ndihmuar juve ......Mir se na ke ardhe Liridona uroj qe te kalosh mire me neve Mjeksia-grup
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.Delfina
WebMaster
WebMaster
dr.Delfina

<b>Postime</b> Postime : 1077

MesazhTitulli: Re: pershendetje.. jam   Thu Apr 14, 2011 3:02 pm

`Mire se erdhee Donaaa ...

_______________________
E kaluara mund të harrohet,por jo të fshihet.Prandaj kujdes cka bëni me të tashmen....!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.com
DUA
Kontributor
Kontributor
DUA

<b>Postime</b> Postime : 1729

MesazhTitulli: Re: pershendetje.. jam   Thu Apr 28, 2011 3:21 pm

Lendita mire se erdhe mes nesh...Uroj qe t'kalosh bukur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje.. jam   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershendetje.. jam
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Llafeve :: Perzantimet e Anëtarëve-
Kërce tek: