Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.forumotion.comMjeksia-Grup


Share | 
 

 Tung

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Old
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Tung   Mon Dec 20, 2010 5:17 pm

Me pelqen forumi juaj, ishalla zgjerohet sa me shume qe eshte e mudnshme, mos u nalni kshillat e juaja na duhen neve, tung tung
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Re: Tung   Tue Dec 21, 2010 9:25 am

mir se erdhe Old
kalo mir me Ne

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
Gentta
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
avatar

<b>Postime</b> Postime : 216

MesazhTitulli: Re: Tung   Tue Dec 21, 2010 5:27 pm

Mire se erdhe old
Mbrapsht në krye Shko poshtë
benno
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2

MesazhTitulli: Re: Tung   Thu May 12, 2011 2:08 pm

eshte i bukur por shum serioz. nejse ajo eshte edhe domethenja e ketij forumi. vetem nje keshille per web master. dizajnimi i faqes sa i perket fjaleve qe klikohen te jene me te dukshme si dhe shkronjat ne pergjithesi te temave dhe komenteve te jene me te medha. nuk eshte arsyeja qe un nuk po mund ti shoh por problemi qendron se nuk duken bukur. flm per mirekuptim. perndruyshe forumi eshte i mrekullueshem :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
indira kruja
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
avatar

<b>Postime</b> Postime : 53

MesazhTitulli: Re: Tung   Thu May 12, 2011 2:42 pm

mirseerdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://monellavagabonda64@yahoo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tung   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Tung
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup ::   Kendi i Forumit  :: Kendi i Vizitorve-
Kërce tek: