Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Nuk ka jetë pa internet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Nuk ka jetë pa internet  Empty
MesazhTitulli: Nuk ka jetë pa internet    Nuk ka jetë pa internet  I_icon_minitimeTue Dec 28, 2010 7:31 am



Një e katërta prej rreth dy mijë të anketuarve besojnë se teknologjia e internetit kishte ndikimin më të madh në jetën e tyre, e ndjekur pastaj nga Facebook me 22 për qind dhe Google me 10 për qind.

Hulumtimi i bërë nga agjencia "Zogby" tregoi se interneti kishte ndikimin më të madh për njerëzit në 20 vitet e fundit.

Në pyetjen - pa cilën arritje teknologjike nuk mund të jetoni, 28 për qind e të anketuarve janë përgjigjur se interneti me shpejtësi të lartë zë vendin e parë, ndërsa 18 për qind e njerëzve mendojnë se jeta e tyre nuk do të ishte e njëjtë pa postën elektronike (email).

Ndërsa, vetëm 3 për qind e njerëzve thanë se nuk mund të jetojnë pa Facebook.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nuk ka jetë pa internet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Internet në ajër
» Ç’ndodh në internet në 1 minutë?
» Doni një aeroplanmbajtëse?Blijeni në internet
» Passati i ri ‘rrjedhë’ në internet
» 50 fjalëkalimet më të zakonshme në internet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Teknologjia-
Kërce tek: