Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 hiiiiiiiiiii

Shko poshtë 
AutoriMesazh
blina
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
blina

<b>Postime</b> Postime : 2

MesazhTitulli: hiiiiiiiiiii   Sat Jan 01, 2011 12:35 pmMirë se ju gjeta të gjithëve ....hpresoj se do t'ia kalojmë mirë së bashku..Blina :cool:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Re: hiiiiiiiiiii   Sat Jan 01, 2011 12:39 pm

Mire se na ke ardhe blina uroj qe te kalosh mire me neve !!!!!

vit mbare e sukseshem ne forumin MG!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.Delfina
WebMaster
WebMaster
dr.Delfina

<b>Postime</b> Postime : 1077

MesazhTitulli: Re: hiiiiiiiiiii   Sat Jan 01, 2011 1:38 pm

Mir se erdhe blina kalo mir me ne .!!

_______________________
E kaluara mund të harrohet,por jo të fshihet.Prandaj kujdes cka bëni me të tashmen....!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.com
dr.Dugi™
WebMaster
WebMaster
dr.Dugi™

<b>Postime</b> Postime : 574

MesazhTitulli: Re: hiiiiiiiiiii   Sat Jan 01, 2011 2:17 pm

Blina, falemnderit qe erdhe tek ne, kemi nderin qe je pjese e jona, pa dyshim qe do kalojm mire se bashku
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://mjeksia-grup.albanianforum.net
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Re: hiiiiiiiiiii   Sat Jan 01, 2011 3:20 pm

Mir se na erdhe e dashura Blina :)

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
blina
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
blina

<b>Postime</b> Postime : 2

MesazhTitulli: Re: hiiiiiiiiiii   Tue Jan 04, 2011 12:49 pmFlm te gjitheve per mikpritje ne kete forum,por per arsye personale te cilat edhe shumica i dini me duhet te iki dhe mos te marr pjese ketu,

Ju uroj suksese te gjitheve :)


Blina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Re: hiiiiiiiiiii   Tue Jan 04, 2011 5:24 pm

blina shkruajti:


Flm te gjitheve per mikpritje ne kete forum,por per arsye personale te cilat edhe shumica i dini me duhet te iki dhe mos te marr pjese ketu,

Ju uroj suksese te gjitheve :)


Blina

Une e vlersoj ardhjen tende ketu dyert jane hapura per gjithe per hyre dhe dale uroj per ty vetem suksese dhe harmoni e lumturi ne jete

pra me respektin me madh iliriana.............
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BeLti
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
BeLti

<b>Postime</b> Postime : 1065

MesazhTitulli: Re: hiiiiiiiiiii   Sat Jan 08, 2011 11:28 pm

Mire se ke ardh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: hiiiiiiiiiii   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
hiiiiiiiiiii
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Llafeve :: Perzantimet e Anëtarëve-
Kërce tek: