Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Cole: Nuk e dua futbollin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Cole: Nuk e dua futbollin Empty
MesazhTitulli: Cole: Nuk e dua futbollin   Cole: Nuk e dua futbollin I_icon_minitimeFri May 21, 2010 8:41 am

Cole: Nuk e dua futbollin F.0521101903129_m
Mbrojtësi i Chelseat, Ashley Cole, thotë se futbolli për të është më shumë si një punë e përditshme se sa si një sport të cilin e dëshiron.
“Nëse kujtoj rininë thjesht jam kënaqur në futboll. Ka qenë ëndërr e realizuar të luaj për ekipin të cilin e kam përkrahur dhe të luaj me gjithë ata lojtarë të shkëlqyeshëm. Tash është më shumë një punë për mua dhe ka shumë më shumë presione me të cilat duhet të përballesh”.

“Nuk mund ta hiqni syrin nga topi, duhet të fitoni çdo ndeshje. Ka shumë njerëz të cilët duhet t’i kënaqni, andaj përfundimisht është shumë më vështirë. Është më shumë një punë tash se sa dashuri”, ka thënë Cole.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Cole: Nuk e dua futbollin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dalglish i kënaqur me futbollin fantastik
» Prandelli do ta shpëtojë futbollin italian
» Platini ripërsërit "bllokadën" për futbollin kosovar
» Defoe: Ashley Cole më i mirë në botë
» Gerrard: Joe Cole si Ronaldo dhe Messi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: