Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Pershendetje !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ToLe
Kontributor
Kontributor
ToLe

<b>Postime</b> Postime : 104

MesazhTitulli: Pershendetje !   Wed Jan 05, 2011 6:57 pm

[/b]Jam ToLe antare e re ketu,shpresoj te kaloj mir ne mesin e juaj...


:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.Dugi™
WebMaster
WebMaster
dr.Dugi™

<b>Postime</b> Postime : 574

MesazhTitulli: Re: Pershendetje !   Wed Jan 05, 2011 6:58 pm

ToLe mire se na erdhe patjeter qe do kalojm mire se bashku !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://mjeksia-grup.albanianforum.net
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Re: Pershendetje !   Wed Jan 05, 2011 7:07 pm

Mir se na ke ardhe Tole uroj qe te kalosh mire me neve MG e hapur per gjithe !!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ToLe
Kontributor
Kontributor
ToLe

<b>Postime</b> Postime : 104

MesazhTitulli: Re: Pershendetje !   Wed Jan 05, 2011 7:12 pm

Faliminderitt Dr.Dugi dhe Iliriana !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Re: Pershendetje !   Wed Jan 05, 2011 7:13 pm

ToLe shkruajti:
Faliminderitt Dr.Dugi dhe Iliriana !

Oh te lutem e mirseardhur dhe shpresoj ne kontributin tend ne forum .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ToLe
Kontributor
Kontributor
ToLe

<b>Postime</b> Postime : 104

MesazhTitulli: Re: Pershendetje !   Wed Jan 05, 2011 7:17 pm

Iliriana patjeter pse jo ?:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Re: Pershendetje !   Wed Jan 05, 2011 7:27 pm

shume mire uroj postim kendshem dhe kalo mire shoqeri me neve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Re: Pershendetje !   Wed Jan 05, 2011 8:36 pm

Mir se na erdhe ToLe
Kalo mir me ne
Te uroj qaste te kendshme :)

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
ToLe
Kontributor
Kontributor
ToLe

<b>Postime</b> Postime : 104

MesazhTitulli: Re: Pershendetje !   Thu Jan 06, 2011 3:07 pm

Fjolla faliminderit :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gabi Andros
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
Gabi Andros

<b>Postime</b> Postime : 2

MesazhTitulli: Re: Pershendetje !   Sat Jan 08, 2011 11:17 pm

pershendetje te gjitheve..........
une jam gabi ,,,,,rasesisht kontaktova me kete faqe,,,,,me pelqen te vazhdoj me kete faqe....
qe te mesoj pak me shume per mjeksin........
:jasha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BeLti
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
BeLti

<b>Postime</b> Postime : 1065

MesazhTitulli: Re: Pershendetje !   Sat Jan 08, 2011 11:27 pm

Pershendetje mire se ke ardh, kalo super ketej..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.Delfina
WebMaster
WebMaster
dr.Delfina

<b>Postime</b> Postime : 1077

MesazhTitulli: Re: Pershendetje !   Sun Jan 09, 2011 7:59 pm

Mir se erdhet Tole dhe Gabi Andros uroj që t'kaloni bukur ne MG...

_______________________
E kaluara mund të harrohet,por jo të fshihet.Prandaj kujdes cka bëni me të tashmen....!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.com
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Re: Pershendetje !   Sun Jan 09, 2011 8:58 pm

Per gjithe Ju mir se na keni ardhe ne forum kemi nderin dhe kenaqesine te jemi sebashku ne kete forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje !   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Llafeve :: Perzantimet e Anëtarëve-
Kërce tek: