Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Spikeri i pastrehë mori qindra oferta për punë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Spikeri i pastrehë mori qindra oferta për punë  Empty
MesazhTitulli: Spikeri i pastrehë mori qindra oferta për punë    Spikeri i pastrehë mori qindra oferta për punë  I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 9:50 am

Ted Williams për më pak se dy ditë pati në YouTube më shumë se një milionë shikime (ose dëgjime). Ai është një i pastrehë i cili kërkon lëmoshë nëpër rrugët e Ohios, ndërsa ka një zë karakteristik për shkak të të cilit me siguri së shpejti më nuk do të ketë nevojë të jetojë rrugëve.

Ish spikeri i radios Ted Williams kishte të gjitha të mirat por vetë bëri disa gabime me alkool dhe drogë. Por pas më pak se dy ditësh pasi kishte postuar një video në YouTube mori më shumë se njëqind oferta për punë, ndërsa momentalisht po përpiqet të lidhë kontratë për një vend pune me rrogën prej 15.000 dollarëve.

Gazetari i gazetave ditore Columbus Dispatch në Ohio e kërkoi Ted Williamsin nëpër autostradë në të cilin ai lypte pasi që kishte dëgjuar rrëfimin e tij. Përveç rreth 15.000 dollarëve, sa i grumbulloi për ish spikerin, gazetari i ri mundësoi që njerëzit të dinë më shumë për të si dhe pjesërisht është meritor për shumë oferta për punë, të cilat i mori vetëm brenda 48 orëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Spikeri i pastrehë mori qindra oferta për punë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Spikeri i pastrehë takon të ëmën pas njëzet vitesh
» Qindra njerëzv allëzuan në Sydney me pop divat Minogue
» E la gruan dhe në pushim e mori kukullën me ajër
» Policia mori kontrollin e kufirit me Maqedoninë
» Jahjaga: Bin Ladeni mori dënimin e merituar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Kuriozitete-
Kërce tek: