Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Ndajnë fitimin prej 355 milionë dollarëve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Ndajnë fitimin prej 355 milionë dollarëve  Empty
MesazhTitulli: Ndajnë fitimin prej 355 milionë dollarëve    Ndajnë fitimin prej 355 milionë dollarëve  I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 12:06 pm

New York, 6 janar - Dy amerikanët kanë pasur fat të mërkurën, duke fituar në lotarinë “Mega Millions” një shpërblim prej 355 milionë dollarëve. Jackpotin e lotarisë e ka fituar një qytetar nga shteti Idaho, kurse tjetri nga Washingtoni. Natyrisht, emrat e tyre nuk janë publikuar për shkaqe sigurie.
Lotaria më e madhe amerikane të mërkurën kishte arritur çmimin më të lartë prej 355 milionë dollarëve, gjë që ka nxitur shumë amerikanë për të provuar fatin.
Çmimi më i madh i fituar në ndonjë nga lotaritë në SHB është fituar në vitin 2010, kur, po ashtu, dy veta patën fituar 363 milionë dollarë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ndajnë fitimin prej 355 milionë dollarëve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Kuriozitete-
Kërce tek: