Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Miredita

Shko poshtë 
AutoriMesazh
aminaa
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
aminaa

<b>Postime</b> Postime : 7

MesazhTitulli: Miredita    Sun Jan 16, 2011 3:34 pm

Atehere un quhem Amina dhe jam nga Presheva. Me pelqen shume mjeksia dhe forumi juaj ishte i mirseardhur per mua.Shpresoj te kaloj mire me ju.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Re: Miredita    Sun Jan 16, 2011 3:36 pm

Mir se erdhe Amina
shpresoj se do kalojm mir

Luleee per tyy

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
dr.Delfina
WebMaster
WebMaster
dr.Delfina

<b>Postime</b> Postime : 1077

MesazhTitulli: Re: Miredita    Sun Jan 16, 2011 3:53 pm

Mirse erdhe Amin..Besoj qe do kalojm bukur..

_______________________
E kaluara mund të harrohet,por jo të fshihet.Prandaj kujdes cka bëni me të tashmen....!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.com
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Re: Miredita    Sun Jan 16, 2011 3:54 pm

Mirdita Presheve mir se na erdhe jemi nje komb jemi nje MG
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.Dugi™
WebMaster
WebMaster
dr.Dugi™

<b>Postime</b> Postime : 574

MesazhTitulli: Re: Miredita    Sun Jan 16, 2011 5:06 pm

Kalo mire ne mesin tonë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://mjeksia-grup.albanianforum.net
DUA
Kontributor
Kontributor
DUA

<b>Postime</b> Postime : 1729

MesazhTitulli: Re: Miredita    Tue Jan 25, 2011 8:44 pm

Amina mireseerdhe mes nesh..uroj qe t'kalosh bukur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
Kushtrimi
Anëtarë i MG
Anëtarë i MG
Kushtrimi

<b>Postime</b> Postime : 253

MesazhTitulli: Re: Miredita    Wed Jan 26, 2011 3:03 pm

nir dita iliriana Luleee per tyy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Miredita    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Miredita
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Llafeve :: Perzantimet e Anëtarëve-
Kërce tek: