Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Chelsea shumë pranë David Luiz

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Chelsea shumë pranë David Luiz Empty
MesazhTitulli: Chelsea shumë pranë David Luiz   Chelsea shumë pranë David Luiz I_icon_minitimeThu Jan 27, 2011 8:41 pm

David Luiz pritet të jetë shumë shpejtë edhe zytarisht lojtar i Chelseat, pasi Benfica ka konfirmuar negociatat me klubin londinez për mbrojtësin brazilian.

Klubi bën të ditur me anë të një komunikate se ka marrë ofertë nga Chelsea dhe se kanë mbetur vetëm pak detaje që transferi të kompletohet, pasi besohet se oferta prej 25 milionë funtesh për gjigantët portugezë pritet të jetë e pa refuzueshme.

“Sport Lisboa e Benfica njofton se ka marrë ofertë nga Chelsea për transferimin e mbrojtësit David Luiz. Për më shumë, ne duam të sqarojmë se, që nga fillimi i negociatave, e deri në fund të tyre do të jeni të njoftuar për rrjedhat dhe fundin e tyre”, shkruan në komunikatë.

Ishte spekuluar më herët gjatë ditës se Manchester City mund ta pengojë transferimin e David Luiz te Chelesa, por sipas të gjitha gjasave destinacioni i ardhshëm për brazilianin fantastik pritet të jetë Stamford Bridge.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Chelsea shumë pranë David Luiz
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Chelsea, jo më shumë se 20 milionë për Luiz
» Luiz i ngazëllyer me transferimin te Chelsea
» Dështojnë negociatat për David Luiz
» Chelsea gjithnjë e më pranë Kakas
» Ganso shumë pranë Milanit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: