Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Berlusconi: Gadafi nuk e kontrollon më situatën në Libi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Berlusconi: Gadafi nuk e kontrollon më situatën në Libi  Empty
MesazhTitulli: Berlusconi: Gadafi nuk e kontrollon më situatën në Libi    Berlusconi: Gadafi nuk e kontrollon më situatën në Libi  I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 8:45 am

Berlusconi: Gadafi nuk e kontrollon më situatën në Libi  26-liber4

Romë, 26 shkurt – Lideri libian Gadafi duket sikur nuk e kontrollon më vendin e tij, tha sot kryeministri italian Silvio Berlusconi, i cili bën pjesë në mesin e miqve më të afërt me diktatorin Libisë.

“Para disa minutave mora raportet më të reja dhe duket sikur Gadafi nuk mban më kontrollin mbi Libinë”, tha Belusconi në një tubim politik në Romë, transmeton agjencia Reuters.

Sipas kryeministrit italian, i cili ishte mjaft i përmbajtur në reagime lidhur me dhunën në Libi, tha se kryengritja popullore në Afrikën veriore do të mund të sillte demokracinë dhe lirinë, por edhe të shkaktojë krijimin e qendrave të rrezikshme të fundamentalizmit islamik jo fort larg brigjeve të Evropës, si dhe eksod masiv të refugjatëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Berlusconi: Gadafi nuk e kontrollon më situatën në Libi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
»  Berlusconi: Do ta transferoj Del Pieron
» Gadafi ka në pronësi 143.8 tonë me flori
» Clinton: Gadafi të shkojë menjëherë
» BE-ja njëzëri: Gadafi duhet të largohet
» EULEX-i, kontrollon Sabri Fejzullahun dhe Afrim Muçiqin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet-
Kërce tek: