Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Drogba: Nuk largohem nga Chelsea

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Drogba: Nuk largohem nga Chelsea   Empty
MesazhTitulli: Drogba: Nuk largohem nga Chelsea    Drogba: Nuk largohem nga Chelsea   I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:36 am

Drogba: Nuk largohem nga Chelsea   F.0317175909579_m

Sulmuesi i Chelseat, Didier Drogba, ka thënë se ai nuk ka ndërmend të largohet nga Stamford Bridge, pas transferimit të Fernando Torresit nga Liverpooli, duke këmbëngulur se ai është i lumtur në klub.
“Gjithmonë do të ketë spekulime për të ardhmen time. Unë vazhdoj të them se jam këtu për të dhënë gjithçka dhe është normale që klubi ka transferuar një sulmues tjetër klasi pasi dëshiron ta fitojë Ligën e Kampionëve”.

“Është normale që kemi transferuar një lojtar si Torres. Unë dua të them se jam i lumtur këtu dhe prandaj them se jam 100 përqind i përkushtuar ndaj këtij klubi”, deklaroi Drogba. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Drogba: Nuk largohem nga Chelsea
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Drogba do ta mirëpresë Torresin në Chelsea
» De Gea: Nuk largohem nga Atletico
» Buffon: Nuk largohem nga Juve
» Huntelaar: Nuk do të largohem nga Milani
» Ronaldo: Nuk largohem nga Reali

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: