Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 U bë milioner pasi e la e dashura

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

U bë milioner pasi e la e dashura   Empty
MesazhTitulli: U bë milioner pasi e la e dashura    U bë milioner pasi e la e dashura   I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:06 am

U bë milioner pasi e la e dashura   F.0317163350885_m

Pas 14 vitesh të kaluara me kamionxhin Matthew Breach e pakënaqura Kerry Graves e braktisi pasi ishte shumë i mërzitshëm. Sot ndoshta është njeriu që i ka rënë pishman më së tepërmi në botë pasi Matthew fitoi gati 18 milionë funte në loto.
Kerry Graves 31 vjeçare braktisi burrin sepse “i ishte bërë bajat dhe nuk dëshironte më shumë seks”. Por pa kaluar as dy vjet nga ndarja e tyre, Matthew fitoi shumë marramendëse në loto.

Edhe pse e pranon se pak është i mërzitshëm dhe hobi i tij më i madh është gjumi, Matthew tash mendon se si t’i shpenzojë paratë. Fatlumi thotë se Kerry dhe ai dëgjohen gjithmonë me telefon dhe thotë se ajo ndihet pak keq pasi që nuk i kishte qëndruar pranë. “Më vjen keq pasi ka qenë vajzë e mirë dhe të gjithë e donim”, komentoi nëna e Matthew, Sandra.

Kerry momentalisht jeton në një banesë njëdhomëshe në të cilën e ndanë me të dashurin e ri Travis Mains-Marten dhe djalin e tyre Blake. Travisi tri vjet më i ri është pronar i dështuar i një internet kafeje.

“Kerry me siguri është njeriu më i pafat në Britaninë e madhe. Ka jetuar me Matthew 14 vjet dhe në fund u nda – dhe atë tamam kur ai u pasurua”, tha njëra nga shoqet e Kerryt. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
U bë milioner pasi e la e dashura
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E dashura e Casilllas, fajtore për humbjen nga Zvicra?
» Arrestohet pasi 16 orë bisedoi në celular
» Gjuetari paditi agjencinë e udhëtimeve pasi nuk gjeti elefantë
» Paditë policinë pasi kishin shtënë në të gjatë blerjes së drogës
» Pushohet nga puna pasi ishte shumë “seksi”

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Kuriozitete-
Kërce tek: