Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Mbeti në shkëmb lakuriq duke u përpjekur të shkojë në plazhin e nudistëve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Mbeti në shkëmb lakuriq duke u përpjekur të shkojë në plazhin e nudistëve   Empty
MesazhTitulli: Mbeti në shkëmb lakuriq duke u përpjekur të shkojë në plazhin e nudistëve    Mbeti në shkëmb lakuriq duke u përpjekur të shkojë në plazhin e nudistëve   I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 11:10 pm

Mbeti në shkëmb lakuriq duke u përpjekur të shkojë në plazhin e nudistëve   F.0323202605341_m

Një grua nga Kalifornia u detyrua të përballojë ankthin më të madh të njerëzve, pasi ekipet e shpëtimit u detyruan të intervenojnë për ta shpëtuar rrugës për në plazhin e nudistëve.
Gruaja 27 vjeçare hoqi rrobat e saj para se të provonte të lëshohej nëpër një shkëmb mbi 100 metra të lartë për në Black Beach, në San Diego, Kaliforni, raporton Metro.

Sidoqoftë, rrugës për në plazh ajo ndeshi në vështirësi dhe e kuptoi se më as nuk mund të ngjitej lartë e as të lëshohej poshtë. Njëri nga nudistët e vërejti vajzën dhe thirri shërbimin e emergjencës për të cilët me siguri ka qenë njëri ndër aksionet më bizare në të cilin kanë ndërmarrë pjesë ndonjëherë.

Vajzës më pas ia ofruan ca rroba, para se të ngjitje lartë shkëmbit me litarë, ku mori rrobat e saj pa dyshim me fytyrë të skuqur. Dhjetëra roje sigurie thuhet të kenë marrë pjesë në këtë operacion njëorësh. Amber D. Dittrich u dërgua në spital, ku pas testit të urinës ajo doli pozitive në përdorimin e marihuanës. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Mbeti në shkëmb lakuriq duke u përpjekur të shkojë në plazhin e nudistëve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Moyes: Jam përpjekur të nënshkruaj me Van Bommel
» Nuk e bleu biletën e lotarisë dhe mbeti pa 30 milion $
» Google e kapi lakuriq në bagazh
» Hajni thërret policinë, mbeti i ngujuar në vendin e krimit
» Doli në 700 takime të aranzhuara por mbeti pa kësmet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Kuriozitete-
Kërce tek: