Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 hay.....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
moela
Moderator/e
Moderator/e
moela

<b>Postime</b> Postime : 191

MesazhTitulli: hay.....   Wed Apr 20, 2011 1:42 pm

pershendetje nga moela jam nga pz jam 19vjeqe shpresoj te kaloj mire ne shoqeri me ju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.Dugi™
WebMaster
WebMaster
dr.Dugi™

<b>Postime</b> Postime : 574

MesazhTitulli: Re: hay.....   Wed Apr 20, 2011 1:45 pm

Flm qe erdhe kalo mire me ne moela
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://mjeksia-grup.albanianforum.net
moela
Moderator/e
Moderator/e
moela

<b>Postime</b> Postime : 191

MesazhTitulli: Re: hay.....   Wed Apr 20, 2011 1:59 pm

D.Z™ shkruajti:
Flm qe erdhe kalo mire me ne moela
flm shume D.Z
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Re: hay.....   Wed Apr 20, 2011 7:14 pm

Mir se na ki ardh motrushe
Ardhja juaj na ka hijeshu dhe nderu forumin www.mjeksia-grup.tk :kiss:Me respekte Staffi M-G

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
dr.Delfina
WebMaster
WebMaster
dr.Delfina

<b>Postime</b> Postime : 1077

MesazhTitulli: Re: hay.....   Wed Apr 20, 2011 9:22 pm

Mire se erdhe Moela..

_______________________
E kaluara mund të harrohet,por jo të fshihet.Prandaj kujdes cka bëni me të tashmen....!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.com
moela
Moderator/e
Moderator/e
moela

<b>Postime</b> Postime : 191

MesazhTitulli: Re: hay.....   Wed Apr 27, 2011 12:03 pm

F.G™ shkruajti:
Mir se na ki ardh motrushe
Ardhja juaj na ka hijeshu dhe nderu forumin www.mjeksia-grup.tk :kiss:Me respekte Staffi M-G
flm shum be fjolla love u

_______________________
Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
moela
Moderator/e
Moderator/e
moela

<b>Postime</b> Postime : 191

MesazhTitulli: Re: hay.....   Wed Apr 27, 2011 12:05 pm

dr.Delfi shkruajti:
Mire se erdhe Moela..
mire se ju gjeta delfi

_______________________
Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
DUA
Kontributor
Kontributor
DUA

<b>Postime</b> Postime : 1729

MesazhTitulli: Re: hay.....   Thu Apr 28, 2011 3:20 pm

Moela mire se erdhe mes nesh...Uroj qe t'kalosh bukur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: hay.....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
hay.....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Llafeve :: Perzantimet e Anëtarëve-
Kërce tek: