Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Serbët të ndarë rreth ndarjes së Kosovës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

Serbët të ndarë rreth ndarjes së Kosovës  Empty
MesazhTitulli: Serbët të ndarë rreth ndarjes së Kosovës    Serbët të ndarë rreth ndarjes së Kosovës  I_icon_minitimeWed May 18, 2011 8:52 am

e Serbisë, Goran Bogdanovic ka thënë se ndarjen e Kosovë e përkrahin shumica e serbëve të pjesës veriore të Kosovës.
“Si ministër nuk kam të drejtë të paraqes qëndrimet personave, por e di se 90 për qind e serbëve në veri të Ibrit janë për ndarje, edhe po aq prej tyre në jug të Ibrit janë kundër ndarjes. Momentalisht kjo është realiteti i serbëve të Kosovës”, ka thënë Bogdanovic për Blic.

Ai ka vlerësuar se kompromisi është zgjidhja më e mirë, por nuk është për ndarje.

“Nuk jam për ndarje dhe kjo ndarje nuk do të jetë assesi temë e bisedimeve Beograd-Prishtinë. Qeveria kurrë nuk ka debatuar rreth kësaj çështje. Personalisht jam për çdo zgjidhje që sjell kompromis, e kjo do të thotë se secili duhet të zmbrapset nga diçka”, ka konstatuar Bogdanovic. /Telegrafi/

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Serbët të ndarë rreth ndarjes së Kosovës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» BE: Ende të ndarë rreth Kosovës
» PDK e ndarë rreth presidentit
» SHBA-të kundër ndarjes së Kosovës
» Shkëmbim, në vend të ndarjes së Kosovës
» Tannock: Në dialog edhe çështja e ndarjes së Kosovës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet-
Kërce tek: