Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 iPhone 4 me 64GB?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

iPhone 4 me 64GB?  Empty
MesazhTitulli: iPhone 4 me 64GB?    iPhone 4 me 64GB?  I_icon_minitimeTue May 24, 2011 9:03 am

Kohëve të fundit janë publikuar disa raporte të cilat thonë se Apple është duke e përgatitur versionin e iPhone 4 me 64 GB memorie të brendshme.
Më herët gjatë këtij viti, mediat e ndryshme botërore patën shfaqur disa fotografi të këtij modeli, mirëpo për të njëjtin nuk është folur më, të paktën jo deri para kësaj jave.

Tani, thuhet se iPhone 4 do të jetë në dispozicion edhe në 64GB hapësirë.

Sipas This Is My Next, thuhet se një memo e brendshme e kompanisë Verizon shfaq edhe modelin e ri të iPhone 4, me 64GB.

Edhe pse tani iPhone 4 nuk është më në qendër të vëmendjes, pasi që pritet lansimi i iPhone 5 ose iPhone 4S, një gjë e tillë mund të ndodh, sepse Apple me çdo kusht synon që ta ruajë pozitën e saj shumë konkurruese në treg. / Telegrafi /


Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
iPhone 4 me 64GB?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Apple: iPhone i mirë është vetëm iPhone i bllokuar
» Përdoruesit më besnik ata të iPhone
»  iPhone dhe iPad në Android?
» Tastierë e plotë për iPhone 4
» Printer i dedikuar për iPhone

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Teknologjia-
Kërce tek: