Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Bieber prezanton Selenën në Kanadë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Bieber prezanton Selenën në Kanadë    Thu Jun 02, 2011 5:22 pm

Justin Bieber ia ka prezantuar të dashurës së tij, Selena Gomez,
shtëpinë në Stratford të Kanadasë, përderisa e njoftoi atë me pjestarët
e familjes së tij.
Tinejxheri kanadez dhe e dashura e tij 18
vjeçare janë parë në shoqërinë e shumë kushërinjve dhe miqve të Bieber
në një restorant zvicëran në Kanadë, ku dëshmitarët okularë i kanë
përshkruar yjet si mjaft të shoqërueshëm dhe të dashur.
“Justin dhe Selena kanë drekuar me kushërinjtë e tij, tezet dhe dajën
e tij. Ata ishin vërtet të ëmbël, çift për t’i pasur zili. Ata dukeshin
të lumtur në dashuri. Ata reagonin sikur njerëzit tjerë në jetën e
përditshme, shumë të thjeshtë. Justin është pjesë e atij komuniteti, ai
është një prej nesh dhe ai është shumë i shoqërueshëm”, ka thënë një
burim. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Bieber prezanton Selenën në Kanadë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: