Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Tuna ndahet nga Rilindi, është biseksuale

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Tuna ndahet nga Rilindi, është biseksuale    Fri Jun 03, 2011 10:50 am

Altuna Sejdiu - Tuna raportohet se përfundimisht është ndarë nga bashkëshorti i saj, Rilind Reka.

Siç përcjell portali Lajmeshqip.com, këngëtarja shkupjane dhe Rilindi, djali i ish-ambasadorit të Maqedonisë në Bashkimin Evropian dhe profesorit që ligjëron në Universitetin e Evropës Juglindore në Tetovë, Blerim Reka, tashmë kanë ecur rrugëve të ndara.

Dhe arsyet e kësaj ndarje thuhet se janë të tilla sa pakkush mund t’i parashikonte – këngëtarja ka joshje për femrat. Tuna edhe pas martesës e kishte të vështirë t’u rezistojë shikimeve dhe provokimeve të vazhdueshme me persona të të njëjtit seks.

Madje Tuna nuk ka ngurruar të japë edhe shenja të qarta për biseksualitetin e saj, duke realizuar edhe fotografi si ajo që shihni lart.

Edhe pse asnjëra prej palëve nuk ka komentuar për këto spekulime, sipas burimeve “të sigurta” të portalit Lajmeshqip.com, dyshja tashmë jetojnë ndaras – Tuna në Shkup dhe Rilindi në Prishtinë. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Tuna ndahet nga Rilindi, është biseksuale
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: