Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Dafina Zeqiri po kënaqet me jetën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Dafina Zeqiri po kënaqet me jetën    Sat Jun 04, 2011 7:46 am

Në mes të angazhimeve për verën e cila po na pret, këngëtaret tona, së paku jo shumica prej tyre, gjejnë kohë për t’u shprehur mbi atë se si janë duke kaluar kohën e lirë.

Është Dafina Zeqiri, një prej këngëtareve më të adhuruara ndër fansat kosovarë, ajo e cila ka shfrytëzuar Twitterin për të shprehur atë që është duke bërë mbrëmjen e të premtës.

“Moovieee tajmm! Sit back, relax n chill homie. Enjoyin Life…” është shprehur Dafina në anglisht, e që në shqip i bie: “Koha për film. Të mbështetem, relaksohem dhe të kënaqem në shtëpi. Duke u kënaqur me jetën…”.

Dafina Zeqiri së fundmi kishte paralajmëruar lansimin e albumit të ri të titulluar “Just Me”, i cili pritet të përfshijë disa bashkëpunime interesante dhe projekte mjaft ambicioze për verën e ardhshme. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Dafina Zeqiri po kënaqet me jetën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: