Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Beckham mendon për tatuazh intim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Beckham mendon për tatuazh intim    Sat Jun 04, 2011 7:48 am

David Beckham është duke e shqyrtuar seriozisht mundësinë për të bërë një tatuazh në pjesët intime të trupit të tij.

Superylli i futbollit ka rreth 30 tatuazhe nëpër trupin e tij dhe planifikon që ta shtojë numrin e tyre, duke mos përjashtuar dhe gravimin e tatuazheve nëpër pjesët intime.

“A e ke bërë ndonjë tatuazh në vendin e preferuar? Jo ende. Kam menduar për këtë, por nuk i dihet”, tha Becks. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Beckham mendon për tatuazh intim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: