Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Sonte Fehi’s show

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

Sonte Fehi’s show  Empty
MesazhTitulli: Sonte Fehi’s show    Sonte Fehi’s show  I_icon_minitimeSat Jun 04, 2011 7:49 am

Emisioni i dytë i “Fehi’s show” i cili do të transmetohet sonte me fillim në ora 23.00 në televizionin 21 është një emision me format botëror, ndërkaq do të ketë përmbajte satirike, humor, show, mysafirë dhe muzikë ‘live’.

Bazuar në praktikat e ueb faqeve më të njohura botërore, Telegrafi.com do të bëjë një përmbledhje të këtij emisioni, duke paralajmëruar një ditë më parë pjesë të emisionit, ndërkaq një ditë pas do të bëj një përmbledhje të ndodhive më interesante.

Nga ky emision do të citohen thëniet dhe batutat më interesante nga aktualiteti i përgjithshëm, ku Telegrafi do t’ju mbajë të informuar me emisionin më të ri në vend.

Autori i këtij emisioni, Fehmi Ferati ka paralajmëruar se formati i emisioni do të jetë ndryshe nga emisionet tjera të transmetuara në vend. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Sonte Fehi’s show
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pellegrini pranon: Sonte ndeshja e fundit
» Zanetti sonte zhvillon ndeshjen e 700-të me Interin
» “Super Hëna” sonte dominon qiellin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: