Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Ghett Aliu thotë “Ti po rren”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Ghett Aliu thotë “Ti po rren”    Thu Jun 09, 2011 10:46 am

Reperi i ri nga Ferizaji, Ghett Aliu, ka lansuar këngë të reja në prag të sezonit veror.Bëhet
fjalë për këngën “Ti po rren”, e cila në thelb është parodi ndaj
aktualitetit në Kosovë në përgjithësi, gjithnjë sipas reperit.
Dhe një këngë tjetër e cila është lansuar po nga Ghett Aliu është
edhe “AJ”. Të dy projektet e reja të tij Ghetto i lansoi në profilin e
tij në Facebook ku u shpreh i kënaqur me realizimin dhe me pritjen nga
publiku. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Ghett Aliu thotë “Ti po rren”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: