Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Xhaketa e Jackson shitet për 400 mijë dollarë?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Xhaketa e Jackson shitet për 400 mijë dollarë?    Thu Jun 09, 2011 10:54 am

Xhaketa e famshme e Michael Jackson, të cilën mbreti i pop
muzikës e kishte mbajtur në videoklipin e “Thriller”, mund të shitet për
hiç më pak se 400 mijë dollarë.
Është xhaketa e kuqe e
“Thriller” ajo që është menduar se mund të gjenerojë fitime prej 200
mijë dollarësh kur të dalë në ankand, mirëpo presidenti i ankandeve
“Juliens”, Darren Julien, ka thënë se ai pret që fitimet të jenë edhe më
të mëdha.
Në ankandin e madh të 25 qershorit të interesuarit do të kenë rastin
të blejnë dhe gjëra të ndryshme të yjeve si Beatles, Kurt Cobain,
Madonna dhe Lady Gaga. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Xhaketa e Jackson shitet për 400 mijë dollarë?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: