Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Enver Petrovci beson në fitore në “DWS”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Enver Petrovci beson në fitore në “DWS”    Thu Jun 09, 2011 10:56 am

Enever Petrovci, i cili është bërë tashmë personazh i veçantë në
spektaklin “Dancing with the star’s”, i pyetur nga “Kosova Sot” se a e
ndjen fitoren e kësaj gare është përgjigjur me “Po”.
Aktori
kosovar, i cili është duke shkuar drejt finales dhe është duke u
konsideruar si favorit për ta fituar këtë garë me besim të plotë është
duke uruar që jetë ashtu.
Në pyetjen se kush do të donte ta fitonte këtë garë, Enveri pa modesti është përgjigjur “Unë”./Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Enver Petrovci beson në fitore në “DWS”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: