Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Nicole Scherzinger po vuan për shkak se kampioni në Formula 1 dhe i dashuri i saj nuk ia kishte lënë shumë të voziste makinën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
moela
Moderator/e
Moderator/e
moela

<b>Postime</b> Postime : 191

MesazhTitulli: Nicole Scherzinger po vuan për shkak se kampioni në Formula 1 dhe i dashuri i saj nuk ia kishte lënë shumë të voziste makinën   Thu Jun 09, 2011 6:12 pm

Nicole Scherzinger po vuan për shkak se kampioni në Formula 1 dhe i dashuri i saj nuk ia kishte lënë shumë të voziste makinën.
Ish-ylli i “Pussycat Dolls” ka thënë se i dashuri i saj britanik e kishte kritikuar për mungesë dhe përtaci gjatë vozitjes.
“Ai gjithmonë me ka thënë se duhet mbajtur dy duart në timon, sepse unë nuk e dija se është e detyrueshme – aq më pak se askush se bënë këtë sot”, tha Nicole

_______________________
Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nicole Scherzinger po vuan për shkak se kampioni në Formula 1 dhe i dashuri i saj nuk ia kishte lënë shumë të voziste makinën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: