Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Eleminohet Marku Marku nga HTZ

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Eleminohet Marku Marku nga HTZ   Sat Jun 11, 2011 3:56 pm

Talenti kosovar Mark Marku i cili favorizohej si kandidat
potencial për ta fituar shoun “Kroacia kërkon yllin” (Hrvatska Trazi
Zvjezdu- HTZ), pa pritur është eliminuar nga kjo garë.


Ai
kishe hyrë në treshen e më të mirëve, por sikur Ardian Bujupi as ai nuk e
pati fatin ta kalonte këtë fazë. Juria nuk e kishte favorizuar kësaj
radhe Markun dhe nuk u treguan aspak të butë me të, por as votat e
publikut nuk i ndihmuan që ai të shkojë në finale.
Në finale të shout “Kroaci kërkon yllin” janë dhe Goran Kos dhe
Marcela Orosi, ku kjo e fundit thuhet se është e dashurar në Markun.
/Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Eleminohet Marku Marku nga HTZ
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: